سلام کاربر عزیز! به ناحیه کاربری خود ورود کنید یا عضو شوید
خانه / کارگاه مادر و کودک

کارگاه مادر و کودک

کارگاه های مادر و کودک فضایی است امن برای اولین تجربه اجتماعی و آموزشی کودکان. در این کارگاه، مادر در کنار کودک حضور دارد و فعالیت ها و بازی ها را با هم انجام می دهند.

علاوه بر آموزش خود کودکان، مربی آموزش های کوتاهی هم به مادران می دهد و از طریق بازی های مختلف، رابطه بین مادر و کودک را هم تقویت می کند.
در همین راستا، خانه کودک مامیران کارگاه های مادر و کودک با موضوعات متنوع و برای کودکان در گروه های سنی مختلف برگزار می کند.

این کارگاه ها، توسط مربیان متخصص و شناخته شده و در فضایی امن و مناسب برای بچه ها برگزار می گردد.

در ادامه، توضیحات کامل تری درباره هر کدام از کارگاه های مادر و کودک مامیران آورده شده است:

رشد و رویش

مربی : مریم مرشدی
گروه های سنی : ۷ تا ۱۲ ماه، ۱۲ تا ۱۵ ماه، ۱۵ تا ۱۸ ماه و ۱۸تا ۲۴ ماه
در این کارگاه، فعالیت های متنوعی با هدف تقویت حواس پنجگانه کودک، رشد مهارت های حرکتی، رشد کلامی و ارتباطات اجتماعی کودک انجام می شود.

خلاقیت و رشد

مربی : یاسمین مجتهدی
گروه های سنی : یک و نیم تا دو و نیم سال، دو و نیم تا سه و نیم سال
فعالیت های این کارگاه، اغلب برای پرورش خلاقیت کودکان و تقویت مهارتهای دست ورزی طراحی شده و کودکان با کاغذ، رنگ، چسب، قیچی و … بازی می کنند و چیزهای ساده و جالبی می سازند.

بازی و موسیقی

مربی : شیدا طارمی
گروه سنی : دو تا سه سال و سه تا چهار سال
هدف از این کارگاه، آشنا کردن کودکان با مبانی موسیقی، از طریق بازی، شعر و قصه می باشد. بچه ها در این کارگاه، با انجام فعالیت های جالب و سرگرم کننده، به طور غیر مستقیم آموزش می بینند و مهارت های شنیداری و دقت شنیداری آنها تقویت می شود. پس از اتمام این دوره، کودکان برای ورود به کلاس های گروهی آموزش موسیقی آماده هستند.

قصه های رنگی

مربی : مرضیه گودرزی
گروه سنی : دو تا سه سال و سه تا چهار سال
در این کارگاه، مربی مهارت های اجتماعی، ارتباطی و هوش هیجانی کودکان را از طریق قصه و بازی های مختلف مرتبط با داستان، تقویت می کند. در این کارگاه، کودکان یاد می گیرند که با یکدیگر رابطه مناسب داشته باشند، احساسات اصلی را بشناسند وعزت نفس پیدا کنند.

حواس+

مربی : ملیحه میری
گروه سنی : دو تا سه سال
کارگاه (حواس+) شامل فعالیت های جالب و سرگرم کننده با هدف تقویت حواس پنجگانه، دقت و تمرکز و دست ورزی کودکان است. بازی ها با ابزارهای جالب و متنوع ارائه می شوند تا کودکان به مشارکت بیشتر تشویق شوند.

بازی های آموزشی

مربی : ندا جدیدی
گروه سنی : دو تا سه سال
این کارگاه، یک کارگاه پر هیجان شامل بازی های جالب با اهداف آموزشی است. دو نوع فعالیت در کلاس ارائه می شوند، یکی فعالیت های گروهی و حرکتی و دیگری، فعالیت های فردی و تمرکزی. تمام این فعالیت ها کاملا هدفمند بوده و با ابزارهای جالب و جذاب ارائه می شوند.

Play&learn

مربی : شکیبا حدیدی
گروه سنی ۳ تا ۵ سال
در این کارگاه، انواع فعالیت های خلاقیت و بازی و قصه به زبان انگلیسی ارائه می شود و هدف از این فعالیت ها، آشنا کردن کودکان با زبان انگلیسی می باشد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با مامیران تماس بگیرید:
۰۲۱-۴۴۲۲۷۹۴۳-۴