سلام کاربر عزیز! به ناحیه کاربری خود ورود کنید یا عضو شوید
خانه / پیش دبستانی آنلاین

پیش دبستانی آنلاین

اگر می خواهید اطلاعات کاملی از نحوه اجرای پیش دبستانی آنلاین داشته باشید، توصیه می کنیم این ویدئو را تا پایان مشاهده نمائید… (پریسا قیاسی – روانشناس کودک و مدرس مهارت های فرزندپروری)

دوره پیش دبستانی آنلاین از لحاظ آموزشی دقیقا مشابه دوره حضوری آن بوده با این تفاوت که در این دوره نیاز به حضور فرزند شما در محیط آموزشی نیست!

خانه کودک مامیران، با توجه به برگزاری موفق دوره های آنلاین تابستانی، ثبت نام دوره پیش دبستانی آنلاین سال تحصیلی پیش رو را برای دو گروه سنی زیر شروع کرده است:

تصاویر بچه های مامیران در دوره پیش دبستان تابستانی

در ویدئو زیر از تجربه های جالب ما در برگزاری دوره پیش دبستانی آنلاین در تابستان ۹۹ بشنوید:


 پیش دبستانی (یک)
متولدین نیمه اول سال ۹۵ و نیمه دوم ۹۴

 پیش دبستانی (دو)
متولدین نیمه اول سال ۹۴ و نیمه دوم ۹۳

 این کلاس‌ها، هر روز از شنبه تا چهارشنبه (به جز روزهای تعطیل رسمی) برگزار خواهد شد.

 ویژگی کلاس‌های آنلاین:
 * به صورت کاملا آنلاین و در یک پلتفرم ثابت
 * امکان گفتگو و تصویر دوطرفه بین بچه‌ها و مربی
 * انجام عملی تمام فعالیت ها توسط کودکان
 * ارزیابی و مشاهده موثر توسط مربی
 * ارتباط مستمر بین مربی و والدین (به صورت آنلاین)

 در برخی از قسمت‌های کلاس آنلاین، از فیلم های آموزشی باکیفیت (ضبط شده در استودیوی مامیران)، انیمیشن‌های مرتبط و یا تصاویر جذاب برای آموزش استفاده می‌گردد.

آموزش های روزانه این دوره، شامل دو بخش می باشد:

بخش آنلاین

محتوای این بخش، آموزش های تخصصی دوره پیش دبستانی و آمادگی برای ورود به دبستان (شامل: ریاضی، علـــوم، دست ورزی، آواورزی، هوش و دقت) می باشد. هر روز دو جلسه ۴۰ دقیقه ای کلاس آنلاین در برنامه zoom با امکان گفتگوی دوطرفه بچه ها و مربی، برگزار می گردد. بین این دو جلسه، بیست دقیقه زمان استراحت برای بچه ها در نظر گرفته شده است.

بخش آفلاین

این بخش، از طریق فیلم های باکیفیت و جذاب آموزشی که توسط مربیان تخصصی مامیران و در استودیوی اختصاصی مامیران فیلمبرداری شده، ارائه می گردد و شامل دو بخش می باشد:

۱- کارگاه های فوق برنامه شامل : قصه، نمایش، ورزش، هنر و موسیقی، که هر روز یکی از آنها ارائه می گردد.

۲- آموزش زبان انگلیسی از طریق ویدیو آموزشی و انیمیشن های مرتبط، که هر روز ارائه می گردد.

* مربی کلاس از ابتدا تا انتهای برنامه روزانه، از طریق یک گروه واتس آپی همراه بچه ها خواهد بود و فعالیت های آنها را پیگیری خواهد کرد. بین هر دو جلسه کلاس آنلاین، نیم ساعت زنگ تفریح برای بچه ها در نظر گرفته شده است.

نمونه ای از نحوه برگزاری کلاسهای آنلاین:

نمونه ای از نحوه برگزاری کلاسهای فوق برنامه بصورت آفلاین :

نمونه ای از نحوه برگزاری کلاسهای آموزش زبان بصورت آفلاین :


برنامه شیفت صبح پیش دبستانی آنلاین:
برنامه ها از ساعت ۹ صبح با ورزش و نشاط شروع می شود و تا ساعت ۱۳ ادامه خواهد داشت. جزئیات برنامه آموزشی در تصویر پیوست ارائه شده است:

تاریخ شروع شیفت صبح : سه شنبه یکم مهر ۱۳۹۹
تاریخ پایان شیفت صبح : چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
ظرفیت هر کلاس : حداکثر ده نفر

برنامه شیفت عصر پیش دبستانی آنلاین:
برنامه ها از ساعت ۱۶ شروع شده و تا ساعت ۱۹ ادامه خواهد داشت. جزئیات برنامه آموزشی در تصویر زیر بصورت کامل ارائه شده است:

توجه: شیفت عصر صرفا برای گروه سنی پیش دبستانی دو در نظر گرفته شده است.

تاریخ شروع شیفت عصر : شنبه سوم آبان ۱۳۹۹
تاریخ پایان شیفت عصر : سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
ظرفیت هر کلاس : حداکثر ده نفر

 آخرین مهلت ثبت نام :

پنج شنبه یکم آبان آخرین مهلت ثبت نام شیفت عصر می باشد. ظرفیت گروه اول و دوم پیش دبستانی دو در شیفت صبح تکمیل شده و در این شیفت، مقطع پیش دبستانی دو دیگر پذیرش نخواهیم داشت.

 برای اطلاعات بیشتر از شرایط ثبت نام در تایم ۹ الی ۱۷ با مامیران تماس بگیرید:
۰۲۱۴۴۲۲۷۹۴۳
۰۲۱۴۴۲۲۷۹۴۴

 و یا به شماره واتساپ زیر پیام بدهید تا در اسرع وقت پاسخگو باشیم:
۰۹۳۹۲۲۹۵۹۵۹


پاسخ به سوالات متداول اولیاء درباری دوره “پیش دبستانی آنلاین”

شاید این سوالات، سوال شما راجع به پیش دبستانی آنلاین باشد…

آیا آموزش هــای آنلایــن می تواند جـای آموزش‎های حضوری را بگیرد؟

قطعا حضـور بچه ها در فضای واقعی کلاس مزایای زیادی دارد که تمام آنها در آموزش آنلایــن قابل دستیابی نیست. ولــی مامیران تلاش کـــرده است که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و نرم افزارهــــــای مفید و کاربردی، همچنین جذب مربیان عالی و متخصص، آمـوزش آنلاین را با بالاترین کیفیت ارائه دهد. به گونه ای که هم جذاب باشد و هم آموزنده و مفید.
همچنین فرصت هایی برای گفتگوی کودکان در طول برنامه ها ایجاد خواهد کرد تا کلاس آنلاین فقط جایی برای یادگیری نباشد، بلکه بستری باشد برای رشد همه جانبه کودکان

آیا ساعت نُه صبح (شیفت صبح) برای شروع فعالیت ها زود نیست؟

یکی از اهــداف دوره پیش دبستانی ایـــن است که بچه ها منظم تر شوند و روال‎ها را یاد بگیرند و ساعــت خـواب و بیـداری آنها تنظـــــیم شود. پس به بچه ها کمک کنید به موقع بخــوابند و به موقع بیدار شوند.
اگر خانواده همراهی خوبی داشته باشد، بعد از یک یا دوهفته، بچه ها به روال جدید به خوبی عادت می کنند.
از سوی دیگر، اگر فرزند شما می خواست در کلاس های حضوری شرکت کند، زمانی برای آماده کردن کودک و رساندن او به پیش دبستانی نیاز داشتید و احتمالا ساعت هشت باید او را بیدار می کردید.

آیا کلاس ها، ظرفیت محدودی دارند؟

با توجه به اینـکه، در کلاس آنلایــن لازم است مربــــی نظارت و توجه بیشتری نسبت به حالت حضوری بر فعالیت های بچه ها داشته باشند و همچنین برای امکان برقراری ارتباط بهتر بین مربی و تک تک بچه ها، ظرفیت هر کلاس حداکثر ده نفر خواهد بود.

از چه منابع و کتاب‎هایی استفاده خواهد شد؟

سرفصل های آموزشی دوره پیش دبستانی مطابق برنامه اعلام شده از طرف آموزش و پرورش تعیین شده است. و شامل آموزش ریاضـــی، علوم، دست ورزی، آوا ورزی و دقت و تمرکز است. کارشناسان آموزش پیش دبستانی مامیران، از بین تمام منابع معتـــبر داخلـــی و خارجــی، یک مجموعه کامل و مناسب را بر اســــاس متد آموزشی پروژه محور آماده کرده و هــر سال آن را به روز می نماید. این پکیــج، به صورت تدریجی در اختیار خانواده قرار می گیرد.

چگونه کودکان هر روز چهار ساعت پای کامپیوتر یا گوشی بشینند؟

اصلا قرار نیست چنین اتفاقی بیفتد! فعالیت ها هر روز در چهار تایم نیم ساعته برگزار خواهد شد و در فواصل بین هر فعالیت، بچه ها زمانی برای استراحت خواهند داشت که می توانند بازی کنند یا خوراکی بخورند و برای بخش بعدی فعالیت ها آماده شوند. این برنامه در دوره تابستان به همین نحو برگزار شد و نتایج مثبت و خوبی به همراه داشت.

اگر کـودک یک یـــا چـند روز نتـوانـد در کلاس شرکت کند، چه اتفاقی می افتد؟

توصیه ما ایـن است که برنامه ها را به صورت منظم شرکت کنید و غیبت نداشته باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید. ولی اگر به دلـــیل مسافرت یا هر دلیل دیگری نتوانستید بعضی از روزها در کـــلاس شرکت کنید، نگران نباشید. بخشی از فعالیت های هر روزه کلاس، به صورت ویدیوهایی است که می توانید ذخیره کنید و بعــــدا در فرصت مناسب دیگری از آنها استفاده نمایید. ولی بخش دیگر کلاس، مثل آموزش های پیش دبستانی و فعالیت های مربوط به کتاب کار، از دست می رود.
البته یکی از مزایای کلاس آنلاین این است که در هر جایی و فقط با یک گوشی قابل دسترسی می باشد.

آیا ممکن است این کلاس‎ها بعدا حضوری شوند؟

از آنجا که این کلاس هـــا به صورت کاملا غیرحضــوری ثبت نـــام می شوند، تا پایان دوره به همین شکل ادامه پیدا خواهند کرد. در ضمن خیلی از والدین از مسیرهای دور و یا شهرهای دیگر و حتی خارج از کشور، در این دوره ثبت نام کرده اند و امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند. برای همین این دوره تات پایان به صورت آنلاین برگزار می گردد و مناسب کسانـــی است که تمایـــــل دارند دوره پیش دبستانی فرزندشان کاملا غیرحضوری باشد.

اگر همچنان سوالی دارید که پاسخ گفته نشده، به ما پیام دهید و یا با ما در تماس باشید…

 برای اطلاعات بیشتر از شرایط ثبت نام در تایم ۹ الی ۱۷ با مامیران تماس بگیرید:
۰۲۱۴۴۲۲۷۹۴۳
۰۲۱۴۴۲۲۷۹۴۴

 و یا به شماره واتساپ زیر پیام بدهید تا در اسرع وقت پاسخگو باشیم:
۰۹۳۹۲۲۹۵۹۵۹