سلام کاربر عزیز! به ناحیه کاربری خود ورود کنید یا عضو شوید
خانه / عضویت مامی لاین

عضویت مامی لاین

مامی لاین، مجموعه ای از ویدیوهای آموزشی برای گروه های سنی ۳ تا ۶ سال است که به صورت روزانه در سایت مامیران قرار داده می شود.

کلیه این ویدیوها، در موسسه مامیران و توسط بهترین مربیان حرفه ای کودک در رشته های تخصصی زبان انگلیسی، موسیقی، هنر، ورزش، بازی های هدفمند، قصه گویی و خلاقیت تهیه می گردد. این ویدئو ها پس از بازبینی محتوایی و ممیزی کیفی توسط کارشناسان مامیران، در سایت ارائه می گردد.

شما می توانید برای دسترسی به این آموزش ها، عضو طلایی سایت مامیران شوید و یکی از اشتراک های یک ماهه یا سه ماهه را بر حسب نیاز فرزندتان انتخاب نمایید.

عضویت طلایی در هر ماه شامل ۲۰ جلسه کارگاه تخصصی + ۲۰ جلسه کارگاه آموزش زبان انگلیسی است. این کارگاه ها شنبه تا چهار شنبه هر هفته ارائه می گردد. کارگاه های تخصصی شامل: نمایش خلاق، بازی های ریتمیک، هنر و خلاقیت، قصه گوئی و بازی و ورزش می باشد.

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری درباره این کارگاه ها به دست بیاورید، روی تصویر زیر کلیک کنید و وارد صفحه معرفی مامی لاین شوید:


نحوه ثبت نام

لطفا مدت عضویت مورد نظرتان را انتخاب نمایید و روی تصویر مربوط به آن کلیک کنید تا وارد صفحه ثبت نام شوید. پس از ثبت اطلاعات خواسته شده، به مرحله پرداخت می رسید و به درگاه بانکی متصل می شوید. در انتها حتما صبر کنید تا تائید نهایی بانک را دریافت کنید. تایید پرداخت شما از جانب بانک، به منزله تکمیل ثبت نام شماست.

ثبت نام یک ماهه گروه سنی ۳ تا ۶ سال

برای ثبت نام یک ماهه برنامه های گروه سنی ۳ تا ۶ سال، روی تصویر زیر کلیک کنید:

ثبت نام سه ماهه گروه سنی ۳ تا ۶ سال

برای ثبت نام سه ماهه برنامه های گروه سنی ۳ تا ۶ سال، روی تصویر زیر کلیک کنید:

اگر مشکلی داشتید، چگونه می توانید با ما در ارتباط باشید؟

شما می توانید از طریق نرم افزار واتس آپ یا تلفن، در محدوده ساعت ۹ الی ۱۷، با بخش پشتیبانی مامی لاین در تماس باشید:
واتس آپ : ۰۹۳۹۲۲۹۵۹۵۹
تلفن : ۴-۰۲۱۴۴۲۲۷۹۴۳