خانه / کارگاه های آموزشی / کارگاه مربیگری کودک

کارگاه مربیگری کودک

کارگاه های تخصصی مربیگری کودک

* ویژه مدیران و مربیان مهد و موسسات کودک و همچنین برگزارکنندگان کارگاه مادر و کودک

 این سلسله کارگاه ها با اهداف زیر برگزار می گردد:

* آموزش فعالیتها و بازی های نشات گرفته از منابع معتبر علمی مطابق با سرفصلهای تعریف شده در کارگاه های روز دنیا

* برگزاری کارگاه های عملی و کاملاً کاربردی برای مدیران و مربیان در فضایی مشابه کارگاه اصلی و الزام شرکت کنندگان به انجام فعالیتها

* ارائه برنامه های اجرا شده و بروز توسط مربیان باتجربه کودک که در سطح موسسات معتبر کشور فعالیت دارند

 عناوین کارگاه ها؛ کارگاه های مربیگری کودک به شرح زیر می باشد. برای مشاهده عکسها و اطلاعات بیشتر از هر کارگاه، روی عکس مربوطه کلیک نمائید؛

 

کلاس مربیگری کارگاه مادر و کودک :

  این کارگاه جهت مربیانی طراحی گردیده است که قصد دارند بصورت پایه  و از ابتدا کلیات طراحی، اجرا و پیاده سازی کارگاه های مادر و کودک را به صورت عمومی فرا بگیرند. در واقع این مدل کارگاه می تواند بستری مناسب برای انواع کارگاه هایی که بصورت مادر و کودک تعریف می شود، می باشد.

دراین کارگاه در مورد مراحل رشد، طراحی و هماهنگ سازی انواع فعالیتها متناسب با سن کودک، مثالهای متعدد از انواع بازیهای حسی و حرکتی، بازیهای حرکتی ظریف، بازیهای حرکتی درشت، بازیهای شناختی و همینطور درباره نحوه اداره کارگاه های مادر و کودک و تفاوتهای خلقی کودکان با هم توضیح داده خواهد شد… برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

مربیگری کارگاه مادر و کودک

 

کارگاه مربیگری موسیقی مادر و کودک (بازی های ریتمیک) :

مطالب و سرفصلهای این کارگاه کاملاً کاربردی بوده و حاصل تجربه برگزاری کارگاه های متعدد توسط مدرسین این دوره می باشد. این مباحث ضمن دارا بودن پشتوانه تجربی و علمی لازم، متناسب با نیاز مربیانی طراحی شده که قصد دارند "کارگاه های موسیقی مادر و کودک" را برای گروه سنی  یک تا پنج سال از ابتدا طراحی، پیاده سازی و اداره نمایند و یا مربیان مهد کودک که قصد دارند تا از مبانی ریتم و موسیقی در همراهی، مشارکت و آموزش کودکان در فعالیتهای روزانه مهد استفاده نمایند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

مربی مادر و کودک

 

کارگاه مربیگری نمایش خلاق:

در این کارگاه مدیران و مربیان مهدها و موسسات مرتبط با کودکان بصورت کاملاً عملی با مبانی نمایش خلاق آشنا شده و کاربردهای مختلف آنرا در ارتباط با اهداف موسسه خود فرا خواهند گرفت. همچنین مطالب ارائه شده در این کارگاه شامل مثالهای متعددی از فنون، منابع و جزیئات اجرائی نمایش خلاق می باشد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

هادی حسنعلی

 

کارگاه مربیگری مادر و کودک هوش های هشتگانه گاردنر:

این کارگاه بر اساس شیوه مدارس گاردنر و ویژه مدیران و مربیان مهدها و برگزار کنندگان کارگاه های مادر و کودک طراحی گردیده است. گروه سنی مورد نظر این کارگاه دو تا پنج سال می باشد. هدف از این کارگاه تقویت انواع هوش کودکان می باشد. هوش های هشت گانه شامل: هوش ریاضی، هوش دیداری، فضایی، هوش موسیقی، هوش کلامی، هوش حرکتی، هوش طبیعی، هوش درون فردی و هوش برون فردی می باشد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

استخدام مربی مادر و کودک

 

کارگاه مربیگری طراحی بازی های آموزشی :

این کارگاه ویژه مدیران و مربیان مهدها و کارگاه های مادر و کودک می باشد. در این کارگاه پکیج کاملی شامل پنجاه بازی ویژه کودکان یک تا پنج سال بصورت کاملاً عملی آموزش داده خواهد شد. این آموزش شامل؛ طراحی، ساخت، تهیه و شناخت متریال و پیاده سازی بازی های مذکور می باشد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

مربیگری کودک

 

کارگاه مربیگری بازی های ریتمیک پیشرفته :

این کارگاه دوره پیشرفته کارگاه مربیگری استفاده از موسیقی برای کودکان زیر پنج سال ( بازی های ریتمیک ) می باشد. مطالب و سرفصلهای این کارگاه کاملاً کاربردی بوده و حاصل تجربه برگزاری کارگاه های متعدد توسط مدرسین این دوره می باشد. این کارگاه متناسب با نیاز مدیران و مربیانی طراحی شده که قصد دارند "کارگاه های موسیقی مادر و کودک" را برای گروه سنی  یک تا پنج سال از ابتدا طراحی، پیاده سازی و اداره نمایند و یا مربیان مهد کودک که قصد دارند تا از مبانی ریتم و موسیقی در همراهی، مشارکت و آموزش کودکان در فعالیتهای روزانه مهد استفاده نمایند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

کارگاه مربیگری کودک

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره های ۰۲۱۴۴۲۲۷۹۴۴ و ۰۲۱۴۴۲۲۷۹۴۳ دفتر خانه کودک مامیران تماس حاصل فرمایید.

همچنین ببینید

خانه کودک تهران

پکیج جامع آموزشی مامیران (ویژه گروه سنی ۳ تا ۵سال)

​پکیج جامع آموزشی مامیران؛ با حضور مربیان با تجربه و متخصص حوزه کودک و تاکید بر پرورش ...